Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаГРОМАДЯНАМКОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПУНКТИ ПРИ ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
 Версія для друку

На території Рівненської області діє мережа консультаційних пунктів з питань цивыльного захисту при органах місцевого самоврядування відповідно до вимог наступних нормативно-правових актів:

1. Кодекс Цивільного захисту України від 02.10.2012 №5403-VI (перейти). 

2. Державний стандарт України ДСТУ 5058:2008 "Навчання населення діям у НС” (завантажити) . 

3. Наказ МНС України від 06.07.2011 № 587 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах” (завантажити). 

4. Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.02.2019 № 150 "Про Примірне положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту".

5.Розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2019 року № 150". 

6. Розпорядження голів районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад щодо створення мереж консультаційних пунктів. 

7. Методичні рекомендації  (завантажити) "Створення та забезпечення функціонування Консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях усіх форм власності та підпорядкування, житлово-будівельних кооперативах, об’єднаннях співвласників багатоквартирних житлових будинків, при міських, селищних та сільських радах ".

 

Мережа консультаційних пунктів з питань цивільного захисту в Рівненській області

 

Організація діяльності консультаційних пунктів забезпечується

 Оснащення

Матеріальні та фінансові витрати, пов’язані з виділенням приміщення для консультаційного пункту, його обладнанням та оснащенням навчальними засобами, організацією роботи пункту, здійснюються за рахунок органу місцевого самоврядування, на базі якого він створений.

Консультаційний пункт повинен бути обладнаний та оснащений відповідно до сучасних вимог до теорії та практики захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Навчальну матеріально-технічну базу Консультаційного пункту складають:

 

Посібники, пам’ятки

Приводимо приклад посібників, пам'яток з питань ЦЗ та БЖД для проведення інформаційно-просвітницької роботи на КП:

 

 

 

 З питань звертатися в обласний методичний кабінет (безпеки життєдіяльності населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, тел. (0362) 26-59-32.

 

    Твіт