Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬІНШІ ПОСЛУГИНавчання з питань ПБ
 Версія для друку

Навчання з питань ПБ


Метою навчання з питань пожежної безпеки є отримання спеціальних знань і умінь щодо забезпечення своєчасного і ефективного планування та здійснення заходів запобігання виникненню пожеж, реагування та ліквідації їх наслідків, підвищення рівня готовності посадових осіб до виконання обов’язків у сфері пожежної безпеки.

Посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично (один раз на три роки) зобов’язані проходити навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (постанова Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444 „Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях”).

 

з/п

Категорії слухачів

Тривалість навчання

Вартість

Навчання з питань пожежної безпеки

1

Посадові особи підприємств, установ та організацій з питань пожежної безпеки

10 год.

( 2 дні)

480,00

з ПДВ

 

Формування коду платежу для оплати послуг

Навчання з питань пожежної безпеки:

 *;665636;1660036;кількість послуг;код ЄДРПОУ юридичної особи (або РНОКПП фізичної особи або серія та номер паспорту фізичної особи;*

Лист ДСНС Украіни від 15.05.2020 № 26-7437/261-1 Про розгляд і погодження "Програми навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій з терміном дії до 14 травня 2023 року".

 

 

    Твіт