Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 269

Останні новини

21 Липня15:52 Реалізація заходів цивільного захисту у Вараському районі
21 липня 2021 року на базі Вараських територіальних курсів III категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області відбулося навчальне заняття з головами та відповідальними особами з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських територіальних громад Вараського району. Головною метою заходу було вивчення напрямків реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на базовому рівні місцевого самоврядування.
15 Липня16:51 Навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності в Острозькому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі „Країна Мрій”
Питання оздоровлення дітей розглядається з особливою увагою. Зменшення рухової активності, зумовлене великим навчальним навантаженням, упровадження комп’ютерних технологій у повсякденний побут негативно впливають на стан здоров’я дітей та підлітків. Тому переважна більшість батьків у літній період, відправляють своїх дітей до оздоровчих закладів.
13 Липня16:05 Відкриття Класу пожежної безпеки
Під час робочого візиту Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до Рівненської області 13 липня 2021 року відбулось відкриття Класу пожежної безпеки, що створений при Центрі управління в надзвичайних ситуаціях.
12 Липня09:35 На День міста розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
Чудовою нагодою для розгортання мобільного консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях 12 липня 2021 року стало святкування 238-ої річниці Дня міста Костопіль та християнського свята апостолів Петра і Павла. Відповідно до святкової програми на території м.Костопіль, де зібралося чимало жителів різних вікових категорій, відбулося нагородження людей, які зробили вагомий внесок у процвітання міста та отримали від керівництва громади і області грамоти, подяки та цінні подарунки.
8 Липня16:54 Одна з ефективних форм навчання
У ході роботи мобільного пункту працівники та відвідувачі мали змогу детально дізнатись про дії населення у разі виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, оповіщення та евакуацію населення.
7 Липня16:47 Розгорнуто мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у місті Дубровиця
Мобільні навчально-консультаційні пункти щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях – саме та форма навчання населення, яка здатна ефективно налагодити зв'язок між населенням та працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.
30 Червня14:50 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Привільненській сільській раді
30 червня 2021 року, відповідно до Графіка розгортання мобільних навчально-консультаційних пунктів структурними підрозділами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях в Привільненській сільській раді Дубенського району завідувачем НКП у м. Дубно було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
27 Червня19:59 З Днем Конституції!
З Днем Конституції!
24 Червня16:49 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Бокіймівській сільській раді
Саме тому 23 червня 2021 року, відповідно до Графіка розгортання мобільних навчально-консультаційних пунктів та з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях в Бокіймівській сільській раді Дубенського району працівниками Здолбунівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
24 Червня16:40 Навчальне заняття з питань реалізації заходів цивільного захисту у Рівненській області
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.05.2021 року № 21104/1/1-21 до протокольного рішення №30 Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 14.05.2021 24 червня 2021 року у приміщенні Рівненської облдержадміністрації відбулось навчальне заняття з питань реалізації заходів цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період у Рівненській області. У проведені заходу взяли участь голова облдержадміністрації, його заступники, голови райдержадміністрацій і їх заступники.
23 Червня17:01 Мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у місті Сарни
Чудовою нагодою для розгортання мобільного консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працівниками Сарненських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії стало святкування 21 червня 136-ої річниці найбільшого населеного пункту Рівненського Полісся – міста Сарни. Відповідно до святкової програми на території Сарненського історико-етнографічного музею проходив етно-міні-фест „Троєцькі забави”, де зібралося чимало людей різних вікових категорій.
23 Червня13:50 Підвищення кваліфікації на базі КП „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради
22 червня 2021 року на базі КП „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради 12 педагогічних працівників Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області пройшли підвищення кваліфікації за програмою „Базові реанімаційні заходи дорослих з використанням автоматичного дефібрилятора”.
18 Червня12:20 День професійної майстерності
17 червня 2021 року фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області успішно проведено День професійної майстерності на базі Сарненських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії.
16 Червня11:31 Засідання Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
15 червня 2021 року на території Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах проведено засідання Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань з теми „Рятування людей на водних об’єктах. Надання домедичної допомоги потопаючому”.
11 Червня15:39 ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)
Адже патріотична гра „Сокіл” („Джура”) – це не просто розвага, це постійна спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Вона заснована на традиціях козацького кола, вільного народного віче і являє собою добровільне об'єднання учнівської молоді для виконання завдань.
8 Червня10:55 Заступники керівників органів самоврядування проходять функціональне навчання у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Рівненської області
Для реалізації завдання ефективного управління процесами цивільного захисту, що нерозривно пов’язане з вирішенням проблеми компетентності та професіоналізму керівних, управлінських кадрів та фахівців, які виконують завдання в рамках територіальної підсистеми Рівненської області єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок, 7 червня 2021 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розпочато функціональне навчання заступників голів територіальних громад області.
6 Червня15:47 Місту Острог – 921!
В ході дня міста Острог за ініціативи керівництва Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, Острозьких територіальних курсів та з метою підвищення ефективності проведення інформаційно-просвітницької роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед мешканців міста Острога, розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. До роботи консультаційного пункту долучились фахівці КЗ „Обласний центр екстреної медичної допомоги”. Анатолій Каштан, виконавчий директор Рівненської міської організації Товариства Червоного Хреста України, активіст та волонтер разом з колегами практично відпрацювали методи та прийоми надання домедичної допомоги. Кожен бажаючий мав можливість спробувати свої дії у проведенні серцево-легеневої реанімації на манекені, допустивши при цьому якомога менше помилок.
4 Червня10:30 Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели функціональне навчання з питань цивільного захисту
З 26 травня по 04 червня на базі Рівненських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності II категорії і навчально-консультаційного пункту у м. Дубно НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області було проведено серію занять з функціонального навчання з особовим складом ДПРЧ-1,2,3 (м. Рівне), ДПРЧ-4 (с. Клевань), ДПРЧ-5 (м. Дубно), ДПРЧ-6 (смт. Млинів), ДПРЧ-7 (м. Радивилів), ДПРЧ-9 (м. Березне), ДПРЧ-15 (м. Корець), ДПРЧ-16 (смт. Гоща), ДПРЧ-17 (м. Острог), ДПРЧ-18 (м. Здолбунів), ДПРП-1 (смт. Демидівка) та АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, які залучаються до організації та проведення робіт з дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки.
1 Червня16:06 1 червня - День захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, який вперше було відзначено ще в 1950 році. Відтоді - це свято одне з найулюбленіших у нашої дітвори. Усі дорослі родом з чарівної країни дитинства. І скільки б не минуло років, вони хоча б подумки повертаються у веселі, щасливі, безтурботні часи, згадуючи друзів, численні витівки і забави.
26 Травня15:54 Розширений міжкафедральний семінар у Рівненському державному гуманітарному університеті
26 травня 2021 року члени Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань долучились до розширеного міжкафедрального семінару з передзахисту дисертації Юлії Глінчук, доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін технологій та цивільної безпеки Рівненського державного гуманітарного університету. Науковець представив дисертацію з теми „Теоретико-методичні та практичні засади формування фахової працеохоронної компетентності у студентів спеціальності „Початкова освіта” на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - Теорія і методика професійної освіти.
21 Травня16:49 Об’єктове тренування у ВСП „Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”
Практичне навчання з питань цивільного захисту є важливим, завершальним, практичним етапом та найбільш ефективною формою навчання працівників і формувань цивільного захисту суб’єктів господарювання, керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з ЦЗ.
21 Травня14:28 Навчання з цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання
Відповідно до Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області на 2021 рік на Сарненських територіальних курсах пройшли функціональне навчання керівники суб’єктів господарювання. Заняття проводилися з урахуванням карантинних вимог, а саме: забезпечено дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.
20 Травня16:18 Проведення Дня цивільного захисту в Рівненському професійному ліцеї
19 травня 2021 року в Рівненському професійному ліцеї відбувся День цивільного захисту з залученням майстрів виробничого навчання Рівненських територіальних курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Віталія Саса та фахівців 2-ої державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Захід було проведено відповідно до вимог керівних документів та з урахуванням усіх карантинних вимог, пов’язаних з COVID – 19.
20 Травня12:54 Вишиванка – символ українського народу
Святкується День вишиванки з 2008-го року у всьому світі в третій четвер травня, під час якого усі охочі одягаються у вишиванки. Також, влаштовують демонстрації у вишитих сорочках і встановлюють світові рекорди.
19 Травня15:34 День цивільного захисту
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, дії під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели відкриті уроки та вікторини з теми „Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях”.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт