Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 298

Останні новини

18 Жовтня09:16 Проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Здолбунівської музичної школи
Навчання з пожежної безпеки, що проводяться майстрами виробничого навчання Здолбунівських територіальних курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області на суб’єктах господарювання дають можливість удосконалювати власну професійну майстерність і дозволяють відпрацьовувати спільні дії разом з керівництвом та працівниками підприємств, установ, організацій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій.
13 Жовтня14:54 Проведення засідання педагогічної ради
12 жовтня 2021 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося чергове засідання педагогічної ради. На засіданні були присутні керівники та педагогічні працівники структурних підрозділів Центру.
1 Жовтня15:34 З Днем працівників освіти
З Днем працівників освіти
1 Жовтня15:30 День працівників освіти
За дорученням начальника Навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності Рівненської області полковника служби ЦЗ Сергія Вовчука працівники Центру завітали до освітніх закладів області з почесною місією – привітання і вручення грамот.
22 Вересня15:22 День з поліцейським та рятівником в Рівненській області
День з поліцейським та рятівником” - всеукраїнські практичні заходи для школярів, які спрямовані підвищити рівень обізнаності дітей, щодо загальних правил безпеки, а також більше дізнатися про роботу екстрених служб. Це – єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, зокрема, в частині дотримання школярами правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини.
22 Вересня14:55 Єдиний інтерактивний урок
Дубенському районі активно проводяться інформаційно-профілактичні заходи у закладах загальної середньої освіти „День з рятівником та поліцейським”.
18 Вересня10:55 Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні
8 вересня 2021 року на базі Колоденського ліцею фахівці Корнинської територіальної громади організували проведення Фестивалю патріотичної пісні „Слава Україні! Героям Слава!”. Захід є традиційним для мешканців села Колоденка і відбувається щорічно. В заході взяли участь колективи народної творчості Рівненської області.
17 Вересня12:43 Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад
Для реалізації завдання ефективного управління процесами цивільного захисту, що нерозривно пов’язане з вирішенням проблеми компетентності та професіоналізму керівних, управлінських кадрів та фахівців, які виконують завдання в рамках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок, з 7 по 10 вересня та з 14 по 17 вересня 2021 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проходили функціональне навчання посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних та сільських рад.
17 Вересня10:41 З Днем рятівника
З Днем рятівника
16 Вересня16:22 Урочистості до Дня рятівника
6 вересня 2021 року напередодні професійного свята працівників аварійно-рятувальної служби – Дня рятівника, що відзначається щорічно в нашій державі 17 вересня, в місті Рівне працівники Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели урочисті заходи на базі Центру управління в гадзвичайних ситуаціях.
16 Вересня16:13 День професійної майстерності
В переддень професійного свята Дня рятівника, 16 вересня 2021 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проведено День професійної майстерності. Відкрив захід начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Вовчук, який ознайомив присутніх з цілями і планом його проведення, а також довів інформацію про результати участі у семінар-нараді з керівниками навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей та м. Києва, який було проведено у Миколаївській області.
13 Вересня10:59 Проведення Дня з поліцейським та рятівником
На виконання доручення Міністра внутрішніх справ України від 31 серпня 2021 року №134/12 „Про проведення профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти 10 вересня 2021 року відбулась координаційна нарада на базі управління освіти і науки облдержадміністрації.
13 Вересня10:43 День міста у Вараші
Цьогоріч мешканці та гості міста мали змогу насолоджуватися яскравою програмою святкування впродовж двох днів: 11 і 12 вересня 2021 року. У Вараській територіальній громаді відзначали 48-й День народження міста. Різноманітні спортивні, розважальні, виставки майстрів народного мистецтва та творчі заходи відбувалися впродовж 2-ох днів. Дійство відбувалося на центральній площі міста, до якого долучилися працівники Вараського районного управління Національної поліції в Рівненській області, Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області.
10 Вересня15:09 Проведення спеціального об’єктового навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради
7 вересня 2021 року з метою забезпечення проведення заходів з питань цивільного захисту у разі виникнення небезпечних подій фахівці Здолбунівських територіальних курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області провели спеціальне об’єктове навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради.
31 Серпня16:41 Спеціальне об’єктове тренування на ПрАТ „Фабрика нетканих матеріалів”
Для методичного супроводу підготовки і проведення тренування долучалась майстер виробничого навчання Рівненських територіальних курсів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, котра надала методичну допомогу у відпрацюванні документації щодо планування і проведення тренування.
31 Серпня16:09 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Варковицькій сільській раді
30 серпня 2021 року, відповідно до Графіка розгортання мобільних навчально-консультаційних пунктів структурними підрозділами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та способів захисту від впливу небезпечних факторів при їх виникненні в Варковицькій сільській раді Дубенського району.
28 Серпня16:17 День міста Рівного
28 серпня 2021 року відбулось святкування Дня міста Рівного – славетного та неповторного. Дійство відбувалося на центральній площі міста, до якого долучилися працівники Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Головного управління ДСНС України у Рівненській області та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з метою проведення просвітницької роботи з батьками та дітьми. Було проведено змагання „Найсильніший захисник. Рівне-2021”.
25 Серпня12:12 Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань у Вараші
Відповідно до План-графіка проведення заходів з практичної підготовки Вараських територіальних курсів ІІІ категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, у серпні, були проведені спеціальні об’єктові навчання на базі ТОВ „Західенергопостач”, комунального підприємства „Благоустрій” та стоматологічного відділення „Дантист”, на тему: „ Дії керівного складу та працівників на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту у випадку техногенної аварії (виникнення пожежі)”.
20 Серпня10:47 Вітання до Дня Незалежності України!
Вітання до Дня Незалежності України!
20 Серпня10:11 Розгортання консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на базі Здолбунівської міської ради
Так, 19 серпня 2021 року фахівці Здолбунівських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області розгорнули мобільний консультаційний пункт на базі комунального підприємства „Здолбунівське”, що знаходиться на території Здолбунівської територіальної громади.
12 Серпня16:09 Проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту на базі Демидівської центральної районної лікарні
11 серпня 2021 року відповідно до план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області провели спеціальне об’єктове тренування на території Комунального некомерційного підприємства „Демидівська центральна районна лікарня” Демидівської селищної ради.
10 Серпня16:49 Організація та проведення спеціального обʼєктового навчання у Вербенській амбулаторії загальної практики та сімейної медицини
Відповідно до План-графіка проведення заходів з практичної підготовки 09 серпня 2021 року на базі Вербенської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини було проведено спеціальне об’єктове навчання з теми: „Дії керівництва та персоналу Вербенської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини під час виникнення пожежі”
10 Серпня12:01 Спеціальне об’єктове навчання у КНП „Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Млинівської селищної ради
Практичне навчання з питань цивільного захисту є важливим, завершальним, практичним етапом та найбільш ефективною формою навчання працівників і формувань цивільного захисту, керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з цивільного захисту, суб’єктів господарювання діям у надзвичайних ситуаціях.
6 Серпня15:03 Спеціальне об’єктове навчання на Рівненському промисловому майданчику Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів
Так, відповідно до План-графіка проведення заходів з практичної підготовки 05 серпня 2021 року на промисловому майданчику були проведені спеціальні об’єктові навчання з теми: „Дії органів управління та сил цивільного захисту Рівненського ПМ Бібрського ЛВУМГ щодо ліквідації надзвичайної ситуації техногенного характеру”. Для методичного супроводу підготовки і проведення спеціального об’єктового навчання, були залучені фахівці Рівненських територіальних курсів ІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.
6 Серпня10:08 Надання просвітницько-інформаційної допомоги територіальному центру соціальних послуг Гощанської селищної ради
6 серпня 2021 року майстром виробничого навчання Острозьких територіальних курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, з метою запобігання надзвичайним ситуаціям, проведена просвітницько-інформаційна робота з питань захисту та дій населення в надзвичайних умовах, несприятливих побутових або нестандартних ситуаціях працівникам територіального центру соціальних послуг Гощанської селищної ради.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт