Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини22 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Бережи життя – живи у безпеці!

Опубліковано: 22.04.2021, 15:25

DSC_0079.JPG

На виконання Плану спільних заходів управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області щодо підготовки учасників освітнього процесу і працівників освіти Рівненської області до захисту та дій у надзвичайних ситуаціях 22 квітня 2021 року  проведено акцію „Бережи життя – живи у безпеці” з учнями Рівненської ЗОШ № 1 імені Володимира Короленка Рівненської міської ради.

DSC_0144.JPG

Співпраця керівництва школи з фахівцями сфери ДСНС області є багаторічною в напрямку організації та проведення заходів цивільного захисту. Олена Серветник, директор закладу загальної середньої освіти завжди підтримує та ініціює проведення акцій, конкурсів, вікторин, комбінованих естафет як в ході Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності так і в повсякденній діяльності.

DSC_0152.JPG

У  заході взяли участь Ігор Головко, начальник служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС України у Рівненській області, який акцентував увагу вихованців на дотриманні  правил дорожнього руху. „Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною. Навіть, якщо ви будете проводжати і зустрічати маленького пішохода зі школи, питання безпечного дорожнього руху повинно постійно бути під пильним контролем,”- зазначив фахівець.

DSC_0159.JPG

Сергій Вовчук, начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області полковник служби ЦЗ, зазначив в ході засідання Педагогічної ради Центру, що елементи Дня цивільного захисту - це конкурси, естафети, відкриті уроки з теми „Надзвичайні ситуації. Правила безпеки” можливі для проведення з дотриманням вимог карантинних обмежень.

З метою поліпшення якості освітньої роботи з учнями щодо питань особистої безпеки та захисту життя в надзвичайних ситуаціях, фахівцем обласного методичного кабінету Назарієм Петренчуком проведено рольову гру „Викликаємо служби”.  На автомобілі „Вогняна блискавка” до дітей  завітав казковий герой Пес-рятівник, який в ігровій формі приймав участь у конкурсах, підбадьорював діток та вручав їм світловідбиваючі браслети. Учням було дуже цікаво і легко вивчати у такій формі правила безпечної поведінки у побуті.

Вихованці та учні освітнього закладу розширили і закріпили знання з дорожнього руху, пожежної безпеки, спілкування з незнайомцями, правил поведінки в природі і під час нестандартних ситуацій.

 

Валентина БАТІЩЕВА,

методист обласного методичного кабінету

(безпеки життєдіяльності населення)

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

 

 

    
Останні новини
8 Травня11:37 8-9 Травня
30 Квітня09:02 Привітання з Великоднем!
28 Квітня16:53 Заходи боротьби та профілактики пандемії COVID-19
26 Квітня10:31 Чорнобиль немає минулого часу
24 Квітня16:29 Круглий стіл „Просвітницька робота з учасниками освітнього процесу щодо попередження інфекційних хвороб”
22 Квітня15:25 Бережи життя – живи у безпеці!
21 Квітня11:47 Надання методичної допомоги в організації та проведенні навчань (тренувань) з питань ЦЗ
20 Квітня16:32 Проведення практичного заняття з домедичної допомоги в рамках навчально-польових зборів з допризовної підготовки юнаків
16 Квітня15:39 Триває функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
16 Квітня14:31 Створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при міських, селищних та сільських територіальних громадах
15 Квітня16:36 Відкритий урок з теми „Надзвичайні ситуації. Правила безпеки”
13 Квітня16:32 Проведення заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
12 Квітня14:49 ПОБУТОВИЙ ТРАВМАТИЗМ
9 Квітня15:21 Засідання педагогічної ради Центру
9 Квітня09:45 Надання методичної допомоги з питань цивільного захисту територіальним громадам продовжується
Останні новини