Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини19 Травня, 2021р.
 Версія для друку

День цивільного захисту

Опубліковано: 19.05.2021, 15:34

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не панікувати у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у травні 2021 року в Млинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Млинівської селищної ради відбувся День цивільного захисту.

5.jpg

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, дії під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели відкриті уроки та вікторини з теми „Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях”. Протягом дня вихованці мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; взяти участь у конкурсі стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами індивідуального захисту, спецтехніку, муляжі боєприпасів та вибухонебезпечних предметів. Також учні поспілкувалися із рятувальниками Млинівського РС ДПРЧ-6 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області під керівництвом Віктора Бензика, інженера  з пожежно-рятувальних робіт, представником групи піротехнічних робіт АРЗСП ГУ ДСНС України у Рівненській області та працівником медичної служби Миколою Коїш, фельдшером  швидкої екстреної медичної допомоги, інструктором Європейської ради реанімації навчально-тренувального відділу Рівненської екстреної швидкої медичної допомоги.

2.jpg

6.jpg

До проведення Дня цивільного захисту долучилася фахівець Здолбунівських територіальних курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Працівник курсів надала методичну допомогу у відпрацюванні документації щодо підготовки і проведення Дня ЦЗ. Під час практичних заходів особливу увагу було приділено порядку отримання та ходу виконання розпоряджень, оперативності оцінки ситуації і прийнятті рішень, своєчасності і правильності постановки завдань персоналу та учням під час проведення заходів.

4.jpg

 День цивільного захисту у Млинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 під гаслом „Запобігти! Врятувати! Допомогти!” проведено цікаво та змістовно.  Усі переконалися в тому, що отримані знання можуть знадобитись у повсякденному житті та в  умовах виникнення екстремальних ситуацій.

 

Валентина ТИМОЩУК,
майстер виробничого навчання

Здолбунівських територіальних курсів ІІІ категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області   
Останні новини
21 Липня15:52 Реалізація заходів цивільного захисту у Вараському районі
15 Липня16:51 Навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності в Острозькому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі „Країна Мрій”
13 Липня16:05 Відкриття Класу пожежної безпеки
12 Липня09:35 На День міста розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
8 Липня16:54 Одна з ефективних форм навчання
7 Липня16:47 Розгорнуто мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у місті Дубровиця
30 Червня14:50 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Привільненській сільській раді
27 Червня19:59 З Днем Конституції!
24 Червня16:49 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Бокіймівській сільській раді
24 Червня16:40 Навчальне заняття з питань реалізації заходів цивільного захисту у Рівненській області
23 Червня17:01 Мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у місті Сарни
23 Червня13:50 Підвищення кваліфікації на базі КП „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради
18 Червня12:20 День професійної майстерності
16 Червня11:31 Засідання Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
11 Червня15:39 ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)
Останні новини