Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини6 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Місту Острог – 921!

Опубліковано: 06.06.2021, 15:47

6 червня 2021 року  відбулися святкові урочистості з нагоди Дня міста Острога. Мешканців міста зі святом привітав голова Острозької міської територіальної громади Юрій Ягодка.

В ході заходу за ініціативи керівництва Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, Острозьких територіальних курсів та з метою підвищення ефективності проведення інформаційно-просвітницької роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед мешканців міста Острога, розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. До роботи консультаційного пункту долучились фахівці КЗ „Обласний центр екстреної медичної допомоги”. Анатолій Каштан, виконавчий директор Рівненської міської організації Товариства Червоного Хреста України, активіст та волонтер разом з колегами практично відпрацювали методи та  прийоми надання домедичної допомоги. Кожен бажаючий мав можливість спробувати свої дії у проведенні серцево-легеневої реанімації на манекені, допустивши при цьому якомога менше помилок.

DSC_0276.JPG

Євгеній Білотіл, провідний фахівець відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Рівненській області,  розповів про особливості надання першої психологічної допомоги, а саме: як правильно визначити постраждалого, якому необхідна термінова допомога; встановити контакт з постраждалим; які особливості надання допомоги в залежності від реакції постраждалого.

DSC_0436.JPG

Особливо цікавилися гості актуальними питаннями: профілактикою коронавірусної інфекції, вакцинацією, як вберегтися від спеки та діяти під час грози, як правильно поводитися під час відпочинку на природі, на воді, під час проведення масових заходів тощо. Усі охочі отримали не лише консультації з проблемних питань, а й пам’ятки і буклети з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

DSC_0198.JPG

На проспекті Незалежності  діяла виставка пожежно-рятувальної техніки, всі бажаючі мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, покермувавши професійним автомобілем.

Святковий настрій, приємне спілкування, нова інформація та радісні емоції – все до чого прагнули організатори свята було досягнуто. 

 

Валентина БАТІЩЕВА,

методист обласного методичного кабінету

(безпеки життєдіяльності населення)

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області



   
Останні новини
16 Червня11:31 Засідання Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
11 Червня15:39 ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)
8 Червня10:55 Заступники керівників органів самоврядування проходять функціональне навчання у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Рівненської області
6 Червня15:47 Місту Острог – 921!
4 Червня10:30 Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели функціональне навчання з питань цивільного захисту
1 Червня16:06 1 червня - День захисту дітей
26 Травня15:54 Розширений міжкафедральний семінар у Рівненському державному гуманітарному університеті
21 Травня16:49 Об’єктове тренування у ВСП „Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”
21 Травня14:28 Навчання з цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання
20 Травня16:18 Проведення Дня цивільного захисту в Рівненському професійному ліцеї
20 Травня12:54 Вишиванка – символ українського народу
19 Травня15:34 День цивільного захисту
17 Травня15:10 Учасникам Круглого столу Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань вручено подяки
8 Травня11:37 8-9 Травня
30 Квітня09:02 Привітання з Великоднем!
Останні новини