Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини8 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Одна з ефективних форм навчання

Опубліковано: 08.07.2021, 16:54

Мобільний навчально-консультаційний пункт з  навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях – це та форма просвітницької роботи, яка здатна ефективно налагодити зв’язок між населенням та фахівцями сфери цивільного захисту.

2.jpg

Саме тому, 7 липня  2021 року фахівці Здолбунівських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області розгорнули мобільний пункт на базі Здовбицької сільської ради.

3.jpg

У ході роботи мобільного пункту працівники та відвідувачі  мали змогу детально дізнатись про дії населення у разі виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних та підозрілих  предметів, оповіщення та евакуацію населення.

4.jpg

Разом з тим, заступнику голови сільської ради, відповідальній особі з питань цивільного захисту Тарасу Олійнику була надана методична та практична допомога щодо розбудови системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення  від надзвичайних ситуацій на території громади.

Таким чином, відвідувачі мобільного пункту не тільки отримали необхідні знання про засоби і способи захисту, а й психологічно підготовлені до  реагування на можливі загрози та небезпеки.

 

 

Ігор ІВАНОВ,

завідувач Здолбунівських територіальних курсів

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області   
Останні новини
21 Липня15:52 Реалізація заходів цивільного захисту у Вараському районі
15 Липня16:51 Навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності в Острозькому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі „Країна Мрій”
13 Липня16:05 Відкриття Класу пожежної безпеки
12 Липня09:35 На День міста розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
8 Липня16:54 Одна з ефективних форм навчання
7 Липня16:47 Розгорнуто мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у місті Дубровиця
30 Червня14:50 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Привільненській сільській раді
27 Червня19:59 З Днем Конституції!
24 Червня16:49 Розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Бокіймівській сільській раді
24 Червня16:40 Навчальне заняття з питань реалізації заходів цивільного захисту у Рівненській області
23 Червня17:01 Мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у місті Сарни
23 Червня13:50 Підвищення кваліфікації на базі КП „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради
18 Червня12:20 День професійної майстерності
16 Червня11:31 Засідання Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
11 Червня15:39 ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)
Останні новини