Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини17 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад

Опубліковано: 17.09.2021, 12:43

Для реалізації завдання ефективного управління процесами цивільного захисту, що нерозривно пов’язане з вирішенням проблеми компетентності та професіоналізму керівних, управлінських кадрів та фахівців, які виконують завдання в рамках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок, з 7 по 10 вересня та з 14 по 17 вересня 2021 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проходили функціональне навчання посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних та сільських рад.

DSC_0587.JPG

У проведенні занять взяли участь: заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби ЦЗ Олександр Мохрик, заступник начальника управління організації реагування на НС та ЦЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби ЦЗ Іван Жакун та Олександр Зейда, спеціаліст управління ЦЗ Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації. В ході  занять було розглянуто питання  діяльності Рівненської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, функціонування системи цивільного захисту територіальних громад області.

DSC_0586.JPG

Сергій Вовчук, начальник центру полковник служби ЦЗ зазначив, що  навчання здійснюється з метою оновлення, поглиблення спеціальних знань та практичних навичок слухачів, необхідних для виконання керівним складом функцій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та здійснення ефективного управління у сфері цивільного захисту. Також, була звернута увага на напрямки співпраці навчально-методичного центру з органами місцевого самоврядування.

Під час теоретичних та практичних занять слухачам доведено інформацію про надзвичайні ситуації та небезпечні події на території  області, основні заходи захисту населення і територій від НС, планування та здійснення заходів їх запобігання, оперативне реагування та ліквідація наслідків НС. Проінформовано присутніх про розроблення та затвердження відповідних плануючих документів з питань ЦЗ в територіальних громадах і їх нормативно-правове забезпечення.

На питанні порядку організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, а також підготовки керівного складу та фахівців райдержадміністрацій, територіальних громад з питань цивільного захисту акцентував увагу завідувач Рівненських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІ категорії  Олександр Пархомей.

DSC_0573.JPG

Учасники освітнього процесу  мали можливість ознайомитися з сучасними підходами щодо організації цивільного захисту населення і територій громад. У ході обговорення окремих питань, які виникли під час семінару, учасникам було надано вичерпну консультативну допомогу. По завершенні заходу  слухачам вручено пам’ятки, буклети та інші друковані матеріали інформаційного характеру з безпеки життєдіяльності населення, підготовлені фахівцями НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

 

Володимир Павлюк,

викладач (методи навчання) Рівненських територіальних курсів 

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
18 Жовтня09:16 Проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Здолбунівської музичної школи
13 Жовтня14:54 Проведення засідання педагогічної ради
1 Жовтня15:34 З Днем працівників освіти
1 Жовтня15:30 День працівників освіти
22 Вересня15:22 День з поліцейським та рятівником в Рівненській області
22 Вересня14:55 Єдиний інтерактивний урок
18 Вересня10:55 Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні
17 Вересня12:43 Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад
17 Вересня10:41 З Днем рятівника
16 Вересня16:22 Урочистості до Дня рятівника
16 Вересня16:13 День професійної майстерності
13 Вересня10:59 Проведення Дня з поліцейським та рятівником
13 Вересня10:43 День міста у Вараші
10 Вересня15:09 Проведення спеціального об’єктового навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради
31 Серпня16:41 Спеціальне об’єктове тренування на ПрАТ „Фабрика нетканих матеріалів”
Останні новини