Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини18 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні

Опубліковано: 18.09.2021, 10:55

18 вересня 2021 року на базі Колоденського ліцею фахівці Корнинської територіальної громади організували проведення Фестивалю патріотичної пісні „Слава Україні! Героям Слава!”. Захід є традиційним для мешканців села Колоденка і відбувається щорічно. В заході взяли участь колективи народної творчості Рівненської області.

DSC_0310.JPG

Під час фестивалю також проводив просвітницьку роботу мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Фахівці Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області розповсюджували пам’ятки, рекомендації, буклети про дії під час виникнення екстремальних подій та ситуацій, що є ймовірними для умов сьогодення. Приємним моментом у роботі пункту були відвідини Романа Горбатюк-Василейка, сільського голови Корнинської сільської ради та гостей з дружньої Республіки Польщі.

Інструктори мобільного консультаційного пункту проводили бесіди, тренінги та давали відповіді на хвилюючі питання щодо збереження життя і здоров’я людини та шляхів вирішення проблем екології природного середовища. Особливою категорією для працівників пункту були діти шкільного та дошкільного віку, з ними проводились рухливі ігри, розгадувались загадки, ребуси, вирішувались ситуаційні завдання з тематики надзвичайних ситуацій.

DSC_0950.JPG

До роботи мобільного пункту було залучено волонтера Рівненського міського товариства Червоного Хреста України Назарія Ведєнєєва, що продемонстрував форми та методи надання домедичної допомоги зокрема, проведення реанімаційних заходів. Кожен учасник заходу отримав можливість на манекен-тренажері  провести непрямий масаж серця та штучне дихання. Медичні працівники КП „Обласний центр екстреної медичної допомоги” прокоментували технічне забезпечення машини швидкої допомоги та пояснили присутнім при яких екстремальних випадках необхідний виклик швидкої медичної допомоги.  

Фахівці ГУ НП в Рівненській області та Рівненського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області організували виставку спеціальної техніки та засобів, що використовуються для порятунку людей під час надзвичайних ситуацій. Це було цікавим для дітей та учнів: кожен зміг умовно покермувати автомобілем і уявити себе в майбутньому рятівником  чи поліцейським, представником цих гуманних і мужніх професій.

DSC_0164.JPG

Моніторинг проведення навчання населення свідчить, що таке поєднання культмасових заходів з просвітницькою роботою з населенням дає свої позитивні результати адже, про безпеку життєдіяльності потрібно пам’ятати і в будні, і в святкові дні.

DSC_0023.JPG

 

Наталія Яковець, начальник обласного

методичного кабінету (БЖД населення)

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області   
Останні новини
18 Жовтня09:16 Проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Здолбунівської музичної школи
13 Жовтня14:54 Проведення засідання педагогічної ради
1 Жовтня15:34 З Днем працівників освіти
1 Жовтня15:30 День працівників освіти
22 Вересня15:22 День з поліцейським та рятівником в Рівненській області
22 Вересня14:55 Єдиний інтерактивний урок
18 Вересня10:55 Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні
17 Вересня12:43 Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад
17 Вересня10:41 З Днем рятівника
16 Вересня16:22 Урочистості до Дня рятівника
16 Вересня16:13 День професійної майстерності
13 Вересня10:59 Проведення Дня з поліцейським та рятівником
13 Вересня10:43 День міста у Вараші
10 Вересня15:09 Проведення спеціального об’єктового навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради
31 Серпня16:41 Спеціальне об’єктове тренування на ПрАТ „Фабрика нетканих матеріалів”
Останні новини