Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини22 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

День з поліцейським та рятівником в Рівненській області

Опубліковано: 22.09.2021, 15:22

„День з поліцейським та рятівником” - всеукраїнські практичні заходи для школярів, які спрямовані підвищити рівень обізнаності дітей, щодо загальних правил безпеки, а також більше дізнатися про роботу екстрених служб. Це – єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, зокрема, в частині дотримання школярами правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини.

Так, в вересні місяці 2021 року в місті Рівному на базі НВК № 12 та Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28 за участю спеціалістів ДСНС, Національної поліції області і працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулись зустрічі з учнями.

DSC_0382.JPG

Гості підготували для учнів інформаційний матеріал, під час доведення якого нагадали про необхідність дотримання правил безпеки як в школі, так і вдома та номери телефонів екстрених служб. Фахівці відділу ювенальної превенції відділу ГУНП в Рівненській області розповіли школярам про загальні правила безпечної поведінки, дотримання учасниками освітнього процесу правил дорожнього руху, попередження травматизму і роз’яснили поняття булінгу та секстингу.

Начальник обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Наталія Яковець розповіла учням про надзвичайні ситуації та дії під час їх виникнення, акцентувала увагу на питанні терористичних актів та виявлення предметів, що схожі на вибухівку. Учні переглядали відеофільми, розгадували ребуси і вирішували ситуаційні завдання.

Проте, однією бесідою фахівці не обмежилися — на вулиці школярів чекав справжній сюрприз: пожежний автомобіль, поліцейські, працівники загону спецпризначення „ТОР” зі спорядженням, яке вони використовують в роботі.

Біля пожежного автомобіля дітей зустрічали рятувальники. Школярі могли під контролем професіоналів відчути та оцінити складність роботи вогнеборців, потримати пожежно-технічне обладнання у своїх руках, приміряти бойовий одяг та засоби індивідуального захисту органів дихання.

Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та подарував усім учасникам незабутні враження, нові знання та величезний заряд позитивних емоцій.

 

Назарій Петренчук,

методист ОМК (БЖД населення)

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області   
Останні новини
18 Жовтня09:16 Проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Здолбунівської музичної школи
13 Жовтня14:54 Проведення засідання педагогічної ради
1 Жовтня15:34 З Днем працівників освіти
1 Жовтня15:30 День працівників освіти
22 Вересня15:22 День з поліцейським та рятівником в Рівненській області
22 Вересня14:55 Єдиний інтерактивний урок
18 Вересня10:55 Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні
17 Вересня12:43 Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад
17 Вересня10:41 З Днем рятівника
16 Вересня16:22 Урочистості до Дня рятівника
16 Вересня16:13 День професійної майстерності
13 Вересня10:59 Проведення Дня з поліцейським та рятівником
13 Вересня10:43 День міста у Вараші
10 Вересня15:09 Проведення спеціального об’єктового навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради
31 Серпня16:41 Спеціальне об’єктове тренування на ПрАТ „Фабрика нетканих матеріалів”
Останні новини