Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

День працівників освіти

Опубліковано: 01.10.2021, 15:30

День працівників освіти - це професійне свято вчителів, викладачів і усіх працівників галузі освіти. В цей день відзначають досягнення педагогів у процесі якісної освіти, а також внесок кожного у розвиток суспільства. Традиційно в закладах, установах освітньої галузі Рівненщини відбулися святкові заходи.

За дорученням начальника Навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності Рівненської області полковника служби ЦЗ Сергія Вовчука працівники Центру завітали до освітніх закладів області з почесною місією – привітання і вручення грамот.

2.jpg

3.jpg

Зокрема, напередодні свята, 1 жовтня 2021 року, Ярослав Андросюк, завідувач Острозьких  територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії, вручив  грамоту Галині Лебідь, директору  КЗ „Острозька спеціальна школа  № 1 І-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради, відмітивши плідну співпрацю з Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Рівненської області щодо  проведення освітньої роботи з безпеки життєдіяльності.

4.jpg

Ігор Іванов, завідувач Здолбунівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії, вручив грамоту Руслану Шевчуку, директору Державного навчального закладу „Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту”, подякувавши за багаторічну співпрацю в напрямку організації та проведення заходів цивільного захисту.

5.jpg

Також, грамотою нагороджено Олену Шевчук, викладача Рівненського державного гуманітарного університету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін, технологій та цивільної безпеки за багаторічну діяльність, вона є членом Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань. Педагог, науковець, активний учасник Всеукраїнських олімпіад, конференцій, практичних семінарів, її студенти отримують призові місця і відзнаки, демонструючи відмінні знання з питань безпеки життєдіяльності та домедичної допомоги.

6.jpg

Хочеться щиро подякувати педагогам за активну співпрацю з фахівцями навчально-методичного центру в напрямку привернення уваги до проблематики цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, щирість і щедрість душі та побажати творчого натхнення і здійснення планів в ім’я щасливого майбутнього України.  

 

 

Наталія Яковець, начальник обласного методичного кабінету

(БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

    
Останні новини
18 Жовтня09:16 Проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Здолбунівської музичної школи
13 Жовтня14:54 Проведення засідання педагогічної ради
1 Жовтня15:34 З Днем працівників освіти
1 Жовтня15:30 День працівників освіти
22 Вересня15:22 День з поліцейським та рятівником в Рівненській області
22 Вересня14:55 Єдиний інтерактивний урок
18 Вересня10:55 Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні
17 Вересня12:43 Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад
17 Вересня10:41 З Днем рятівника
16 Вересня16:22 Урочистості до Дня рятівника
16 Вересня16:13 День професійної майстерності
13 Вересня10:59 Проведення Дня з поліцейським та рятівником
13 Вересня10:43 День міста у Вараші
10 Вересня15:09 Проведення спеціального об’єктового навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради
31 Серпня16:41 Спеціальне об’єктове тренування на ПрАТ „Фабрика нетканих матеріалів”
Останні новини