Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Проведення засідання педагогічної ради

Опубліковано: 13.10.2021, 14:54

12 жовтня 2021 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося чергове засідання педагогічної ради. На засіданні були присутні керівники та педагогічні працівники структурних підрозділів Центру.

Зі вступним словом виступив начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук, який акцентував увагу на заходах з підготовки та проведення командно-штабних навчань з органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.  

DSC_0019.JPG

Заступник начальника центру (з навчально-виробничої роботи) Андрій Клещевніков підбив підсумки роботи Центру за 9 місяців 2021 року та проінформував присутніх щодо виконання Плану комплектування слухачами Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області. Відповідно до плану проведення засідання педагогічної ради педагогічні працівники відвідали 25 державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Рівненській області. Зокрема, Центр управління в надзвичайних ситуаціях, звідки здійснюється координація роботи сил та засобів, які задіюються до ліквідації надзвичайних ситуацій. Крім того, завідувач Рівненських територіальних курсів ЦЗ та БЖД II категорії Олександр Пархомей довів інформацію щодо обміну досвідом з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області.

DSC_0934.JPG

За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисників та  захисниць України  Володимира Павлюка, викладача (методи навчання) та Володимира Денисюка, завідувача Сарненських курсів ЦЗ та БЖД III категорії було нагороджено Почесними грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

DSC_0039.JPG

DSC_0044.JPG

Керівник установи зазначив, що обов’язкове виконання рішень педагогічної ради є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед колективом Центру, побажав усім присутнім творчих успіхів та наснаги в педагогічній діяльності.

 

 

Марія ОСТАПЧУК,

завідувач кабінету навчального

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області   
Останні новини
18 Жовтня09:16 Проведено навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Здолбунівської музичної школи
13 Жовтня14:54 Проведення засідання педагогічної ради
1 Жовтня15:34 З Днем працівників освіти
1 Жовтня15:30 День працівників освіти
22 Вересня15:22 День з поліцейським та рятівником в Рівненській області
22 Вересня14:55 Єдиний інтерактивний урок
18 Вересня10:55 Мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в ході Фестивалю патріотичної пісні
17 Вересня12:43 Функціональне навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту міських, селищних, сільських рад
17 Вересня10:41 З Днем рятівника
16 Вересня16:22 Урочистості до Дня рятівника
16 Вересня16:13 День професійної майстерності
13 Вересня10:59 Проведення Дня з поліцейським та рятівником
13 Вересня10:43 День міста у Вараші
10 Вересня15:09 Проведення спеціального об’єктового навчання в КЗ „Центральна бібліотека” Демидівської селищної ради
31 Серпня16:41 Спеціальне об’єктове тренування на ПрАТ „Фабрика нетканих матеріалів”
Останні новини