Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області

 ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬОСВІТНІ ПОСЛУГИПерелік робочих навчальних програм з ФН
 Версія для друку

Функціональне навчання


Перелік робочих навчальних програм з ФН

 Робочі навчальні програми на кожну відокремлену групу слухачів, розглянуті та схвалені на засіданні педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, протокол № 4 від 29 грудня 2020 року та затверджені начальником Центру. Перелік робочих навчальних програм з функціонального навчання:

  1. Керівників органів місцевого самоврядування та їх заступників.
  2. Посадових осіб органів місцевого самоврядування (старост територіальних громад).
  3. Керівників структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя.
  4. Керівників структурних підрозділів (управлінь, відділів, секторів) освіти місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя.
  5. Посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань евакуації.
  6. Посадових осіб, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
  7. Керівників територіальної медичної спеціалізованої служби цивільного захисту та їх заступників.
  8. Керівників територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту енергетики та їх заступників.
  9. Посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту у структурних підрозділах територіальних органів міністерств та інших центральних та місцевих органах виконавчої влади.
  10. Посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту у органах місцевого самоврядування.
  11. Керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту (віднесені до однієї із категорій цивільного захисту, експлуатують об’єкт підвищеної небезпеки).
  12. Керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту (з чисельністю працюючих 50 і більше осіб).
  13. Керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту (з чисельністю працюючих до 50 осіб).
  14. Керівників закладів вищої освіти та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту.
  15. Керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту.
  16. Керівників закладів дошкільної освіти та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту.
  17. Посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту у суб’єктах господарювання незалежно від форми власності.
  18. Посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту у закладах освіти.
  19. Посадових осіб, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту у закладах дошкільної освіти.
  20. Працівників чергово-диспетчерських служб органів місцевого самоврядування.
  21. Працівників чергово-диспетчерських служб суб’єктів господарювання, у власності або у користуванні яких є об’єкт підвищеної небезпеки.
  22. Осіб, відповідальних за роботу консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування.
  23. Керівників формувань цивільного захисту охорони публічного (громадського) порядку.
  24. Керівників медичних формувань цивільного захисту.
  25. Керівників формувань цивільного захисту пожежогасіння.
  26. Керівників рятувальних формувань цивільного захисту.
  27. Керівників формувань цивільного захисту зв’язку та оповіщення.
  28. Керівників формувань цивільного захисту з обслуговування захисних споруд.
  29. Керівників аварійно-технічних формувань цивільного захисту.
  30. Керівників пунктів видачі населенню засобів радіаційного та хімічного захисту.
  31. Осіб, які входять до складу спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту і які залучаються до організації та проведення робіт з дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки

 

    Твіт